Històric de guanyadors

En aquest apartat podeu trobar les fotografies guanyadores a Catalunya des de l'edició de 2012

 

2016

Àfrica Bartolí
IES Gabriel Ferrater i Soler
Institut Pere Mata, Reus
Catalunya
Blanca Sanmiguel
IES Gabriel Ferrater i Soler
Institut Pere Mata, Reus
Catalunya
Elisa Domínguez
Institut Dolors Mallafre
Far de la platja de Sant Cristòfor, Vilanova i la Geltrú
Catalunya
Judit Sansó López
Institut Salvador Vilaseca
Centre de la Imatge Mas Iglésias, Reus
Catalunya
Christian Abraham Vera
Institut Salvador Vilaseca Costales
Centre de la Imatge Mas Iglésias, Reus
Catalunya
Thaís Marín
IES Gabriel Ferrater i Soler
Institut Pere Mata, Reus
Catalunya
Sandra Salmeron
Institut Investigador Blanxart
Masia Freixa, Terrassa
Catalunya
Laia Rodríguez
Col·legi Sant Pau Apòstol
Catedral de Tarragona
Catalunya
Helena Montserrat
Col·legi Sant Pau Apòstol
Catedral de Tarragona
Catalunya
Helena Espina Rivera
Rivera_FEDAC Sant Andreu
Catedral de Tarragona
Catalunya
Philipp Mairhofer
“On the Way“
Eisenbahnmuseum, Strasshof
Autriche
Max Waldner
“A Long Journey“
Eisenbahnmuseum, Strasshof
Autriche
Abdelhamid Jebary El Yousoufi
Palais de Justice
Bruxelles
Belgique
Quentin Delforge
Pavillon chinois
Bruxelles-Laeken
Belgique
Jérémy Vanhemelryck
Place Sainte-Catherine
Bruxelles
Belgique
Ugo Bartolomucci
Place Poelaert
Bruxelles
Belgique
Cyprien Hardy
Musée royal de l’Armée et d’Histoire militaire
Bruxelles
Belgique
Jérémy Vanhemelryck
Place Sainte-Catherine
Bruxelles
Belgique
Dounia Ismaël
Parc Élisabeth
Koekelberg
Belgique
Sarat Thin
La maison
Daun Kèo
Cambodge
Leakhana Lim
Phteah Lok Ta (la maison aux esprits)
Kèo Por
Cambodge
Tong Qing Liu
Au revoir, les vieux wagons du métro
Montréal
Canada/Québec
Jade Gaudreault
Organum
Châteauguay
Canada/Québec
Isabella Walter
Maison olympique de Montréal
Montréal
Canada/Québec
Clara Charlotte Filion
Le catéchisme et son chapelet de perles de bois
Blainville
Canada/Québec
Antoine Gendron
Madame Ouellet veille sur l’Estrie
Saint-Malo
Canada/Québec
Mégane Larochelle
Le transport au fil du temps
Saint-Jean-sur-Richelieu
Canada/Québec
Pénélope Brochu
Une réflexion historique
Lachine
Canada/Québec
Sarah Leclair-Sanz
Le dépanneur Zilon
Montréal
Canada/Québec
Dora Pokrivka
Dvigrad
Croatie
Fran Glad
Towers
Croatie
Lorena Novak
Stari Grad
the island of Hvar
Croatie
Mandalena Mihaič
Ponds
Village Dol, the island of Brač
Croatie
Marko Samodol
Šibenik
Croatie
Matko Meštrovic
Pag Lace
Croatie
Milan Pausˇic
Arena
Croatie
Nikolina Hrženjak
Kažun
Croatie
Martin Hošek
Magic streets
City of Tábor
Czech Republic
Martin Svoboda
Moravian antikvity, Temple of Františka Xaverského
City of Uherské Hradiště
Czech Republic
Martin Motlík
In spring
Castle of Klášterec nad Ohří
Czech Republic
Blanche Siirak
Pihtla
Saaremaa
Estonie
Daniel Carlos
Torre do Palacete Silveira e Paulo Angra do Heroísmo
Açores
Portugal
Inês Marques
A lost window like me Museu Nacional dos Coches
Lisboa
Portugal
Bojana Isijanin
Time
Republic of Macedonia
Marija Kjurchievska
Handle
Republic of Macedonia
Scott McFadzean
‘The Path Beyond’ Low Church Lane
Kilmarnock
Scotland
Fin Siderfin
‘Golden Solitude’
Kirkwall
Scotland